۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۷
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 83358950
۰ نفر
تندباد با سرعت ۷۰ کیلومتر چهارشنبه ۲۹ خرداد اهواز را در بر می گیرد

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:  پیش بینی می شود روز چهارشنبه شاهد وزش تندباد در اهواز با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر بر ساعت باشیم.

به گزارش ایرنا محمد سبزه زاری روز سه شنبه در پانزدهمین نشست شورای آب و برق خوزستان در اهواز بیان کرد: این تند باد از ساعت ۱۰ صبح تا بعداز ظهر روز چهارشنبه پیش بینی می شود و اوج آن سه تا چهار ساعت است.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود این تندباد موجب برخاستن گرد و غبار محلی به ویژه در شهرهای غرب و جنوب غرب مانند بستان، هویزه، دشت آزادگان، اهواز و حومه، خرمشهر، شادگان و ماهشهر شود.

وی با اشاره به اینکه تا اواخر هفته جاری کاهش دما را در خوزستان را شاهد هستیم گفت: پیش بینی می شود روز جمعه و شنبه دمای اهواز به ۴۳ درجه سانتیگراد و در مناطق شمالی و شرقی خوزستان زیر ۴۰ درجه برسد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: از روز سه شنبه هفته آینده مجددافزایش دما از ۴۸ درجه به بالا برخی نقاط خوزستان پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا براساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری با دمای ۴۹ درجه سانتیگراد و ایذه با دمای ۲۲ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دمای هوا را در خوزستان داشتند. در این مدت حداکثر و حداقل دمای اهواز ۴۷ و ۳۳ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

۷۱۶۴ / ‏‬ ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =