۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83358928
۰ نفر
دولت نگاه ویژه ای به حل مشکلات حوزه آب استان بوشهر دارد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: دولت نگاه ویژه ای به مشکلات حوزه آب این استان دارد و تامین آب مورد نیاز مردم در یک برنامه ریزی تعریف شده در استان دنبال می شود.

عبدالکریم گراوند روز سه شنبه در نشست شورای آب استان بوشهر افزود: با توجه به اجرای پروژه های متعدد آبرسانی در این استان، پیگیری مستمر برای اجرای تعهدات پیمانکاران ضروری است و مدیران حوزه آب باید این موضوع را در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به مشکلات آب شهرستان جم گفت: با توجه به فعال شدن کارگاه پروژه آب روستایی جم، باید پیگیری جدی در زمینه این پروژه انجام شود.

گراوند اظهارداشت: برای رسیدگی به مشکلات تامین آب در استان بوشهر گزارش جامع و کاملی همراه با مستندات از وضعیت این استان برای ارائه به مرکز تهیه و مسئولان کشوری نیز باید مساله آب استان بوشهر را دریابند.

وی بیان کرد: در زمان حاضر همه امکانات و ظرفیت های استان بوشهر برای تامین آب مورد نیاز این استان را به کار گرفتیم و از مدیران حوزه آب انتظار می رود با جدیت و پیگیری لازم و مستمر، طرح های آبرسانی را با سرعت انجام دهند.

استاندار بوشهر افزود: روسای شهرستانی حوزه آب نقشی مهم درسرعت بخشی اجرای طرح های آبرسانی دارند و علاوه بر نظارت و بازرسی، نسبت به سرعت بخشی در اجرای طرح های آبرسانی اقدام کنند.

گراوند گفت: به منظور کمک به آبرسانی در استان، دستگاه های اجرایی که دارای تانکر آبرسان هستند، آن را در اختیار شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی قرار دهند.

وی اضافه کرد: مدیران حوزه آب نباید به خاطر تاخیر در تهیه مجوز فعالیت، پروژه های آبرسانی را تعطیل نگه دارند و در هر صورت باید پروژه ادامه یابد.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =