۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۵
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 83358922
۰ نفر
وکیل باشگاه پرسپولیس: دلیلی برای شکایت برانکو وجود ندارد

تهران- ایرنا- وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس آماده پرداخت مطالبات برانکو است و جایی برای شکایت او وجود ندارد و تا این لحظه نیز شکایتی به دست ما نرسیده است.

«مهدی ذاکر» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس افزود: تا این لحظه شکایتی بدست ما نرسیده است و همانطور که اعلام کردیم پول برانکو زودتر از مهلت مقرر، آماده شده است.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد کسی شکایت کند این باشگاه پرسپولیس خواهد بود که به طور حتم از الاهلی عربستان شکایت خواهیم کرد.

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه وقتی ما حرف از شکایت از باشگاه الاهلی زدیم خیلی ها حرف ما را نادرست خواندند و آن را برخلاف قوانین فیفا دانستند در حالی که طبق قوانین فیفا می توانیم به صورت رسمی از باشگاه الاهلی شکایت کنیم.

وی تصریح کرد: روز گذشته ایمیلی را به باشگاه الاهلی زدیم و اعلام کردیم که مذاکره با سرمربی پرسپولیس غیر حرفه ای است. تا این لحظه هیچ جوابی داده نشده است اما اطمینان داشته باشید از باشگاه الاهلی به فیفا شکایت خواهیم کرد.

ذاکر در خصوص شایعه حضور برانکو در اردو الاهلی در اتریش اظهار داشت: در این خصوص در حال مستند سازی هستیم.

وکیل باشگاه پرسپولیس در رابطه با احتمال شکایت از برانکو به فیفا گفت: ما علاقه زیادی به همکاری با مربی موفق خود داریم و به طور قطع فعلاً به شکایت از او فکر هم نمی کنیم. فراموش نکنید برانکو برای باشگاه پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =