۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۷
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83358919
۰ نفر
اثر هنرمند ایلامی به نمایشگاه سراسری عکس سیل راه یافت

ایلام - ایرنا - نمایشگاه سراسری عکس سیل با عنوان خانه ای که سیل برد، مهری که سیل آورد در تهران برپا که در میان آثار ارایه شده اثر هنرمند ایلامی نیز به نمایش درآمده است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، این نمایشگاه به همت انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، هفته جاری با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایوان انتظار میدان ولیعصر تهران برپا شده است.

در این نمایشگاه ۸۶ اثر عکس از ۵۱ عکاس کشور به نمایش درآمده که در بین آنها اثر عباس عزیزپور از هنرمندان برجسته حوزه عکاسی استان ایلام نیز در معرض دید قرار گرفته است.

این نمایشگاه تا چهارم تیرماه دایر و بازدید برای عموم مردم آزاد است.

عباس عزیزپور از هنرمندان شهرستان دره شهر استان ایلام فارغ التحصیل کارشناسی رشته عکاسی خبری است که مدت ١٠ بیش از یک دهه است در ژانر مستند اجتماعی در قالب مجموعه عکس فعالیت دارد.

وی برگزیده فتوژرنایست PSA امریکا در سال ٢٠١٣، برگزیده بخش دانشجویی فتوپیکال آمریکا در سال ٢٠١١، برگزیده فتوفیلز فرانسه در سال ٢٠١٦،

عکاس آژانس عکس 'noora' ایتالیا در ایران، عضو موزه 'bowerry ' نیویورک آمریکا، برگزیده چند جشنواره خارجی ( آمریکا ، اتریش، بریتانیا، دبی )، چاپ آثار عکاسی وی در مجله عکاسی Tabloo Mag ،آمریکا، انتشار عکس هایش در مجله تصویری Onephotonilifee ایتالیا، شرکت در نمایشگاه عکس مشترک ایران و اسپانیا، شرکت در نمایشگاه عکس هفته فرهنگی ایران در توکیو ژاپن و برگزیده جشنواره فتوفریال لهستان از جمله سوابق این هنرمند در کارنامه هنری‌اش است.

۷۱۷۱/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =