اقدامات چهارمحال و بختیاری در حوزه اقتصاد مقاومتی تشریح شد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در نشستی به همراه مجمع نمایندگان استان با رئیس سازمان برنامه و بودجه اقدامات و فعالیت استان در حوزه اقتصاد مقاومتی تشریح شد.

اقبال عباسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نشست که دوشنبه شب در محل دفتر دکتر نوبخت برگزار شد، به همراهی و تعامل مطلوب دولت و مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از ظرفیت های موجود در استان اشاره و بر تقویت این تعامل تاکید شد.

عباسی، رفع محرومیت از چهارمحال و بختیاری را نیازمند حمایت ملی دانست و گفت: امید است با سفر مسئولان ارشد کشوری به استان و مشاهده ظرفیت های موجود بتوان حمایت های لازم را در جهت رونق اقتصادی استان جلب کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در این نشست از دکتر نوبخت درخواست شد تا در راستای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی عضویت معین را در استان چهارمحال و بختیاری قبول کرده و با رهنمودهای خویش زمینه تحرک هرچه بیشتر ستاد اقتصاد مقاومتی استان را فراهم کند.

وی افزود: دکتر نوبخت در این نشست قول مساعد داد تا به منظور بازدید از طرح های عمرانی، اقتصادی و بررسی اهداف اقتصاد مقاومتی در آینده نزدیک به این استان سفر کند و مسئولیت معین استان را عهده دار شود.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۹۴۷ هزار نفر جمعیت دارد.

۷۳۶۳/۶۰۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =