۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83358901
۰ نفر
شهردار سنندج: ۱۰ طرح بزرگ سرمایه گذاری در دست اجرا داریم
حشمت اله صیدی شهردار سنندج

سنندج - ایرنا - شهردار سنندج گفت: در حال حاضر قرارداد ۱۰ طرح بزرگ سرمایه گذاری در حوزه های مختلف عمرانی در این شهر بسته شده که برخی از آنها در حال اجرا است.

حشمت الله صیدی روز سه شنبه در کارگاه آموزشی سرمایه گذاری و تأمین مالی پروژه‌های عمران شهری اظهار داشت: تنها راه برون رفت از وضعیت بد مالی شهرداری‌ها استفاده از پتانسیل و جذب سرمایه گذار برای اجرای پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی است.

وی با بیان اینکه وضعیت بد اقتصادی و رکود در بخش ساخت و ساز باعث کاهش درآمد شهرداری‌ها در ۲ سال اخیر شده است، رویکرد شهرداری و شورای اسلامی سنندج در این دوره را جذب سرمایه گذار در راستای اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی اعلام کرد.

شهردار سنندج افزود: سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی این شهرداری بسته‌های مختلف سرمایه گذاری در تمام حوزه‌ها را تدوین کرده و با دعوت از سرمایه گذاران در راستای اجرایی کردن طرح‌های سرمایه گذاری اقدامات زیادی انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه فضای مناسب برای جذب سرمایه گذار و ایجاد سرمایه گذاری با حمایت استاندار و تیم اقتصادی استان در کردستان فراهم است، یادآور شد: در این دوره با جذب سرمایه گذار ۱۰ پروژه بزرگ سرمایه گذاری خدماتی، رفاهی و عمرانی در سطح شهر به نتیجه رسیده که بسیاری از این طرح‌ها در حال اجرا و برخی هم قرارداد آن امضا شده است.

صیدی تاکید کرد: شهربازی روباز پارک ملت، احداث مجموعه تفریحی، احداث باغ آهوان، احداث کارخانه بازیافت، ایجاد و راه اندازی سیستم الکترونیکی کارت پارک حاشیه‌ای و احداث مجموعه تفریحی گردشگری پینت بال و تنیس قشلاق گریزه از جمله طرح‌های سرمایه گذاری شهرداری سنندج است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، کار آفرینی و گردشگری شورای اسلامی شهر سنندج نیز گفت: باید فرهنگ سرمایه پذیر و سرمایه گذاری در سطح جامعه ایجاد شود لذا کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر با برنامه ریزی لازم در صدد اجرای طرح‌های سرمایه گذاری در تمام زمینه‌ها است.

ارسطو گویلی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج در این دوره با تمام توان در راستای استفاده از پتانسیل‌های بخش خصوصی حمایت لازم را از سرمایه گذاران انجام می‌دهند.

کارگاه آموزشی سرمایه گذاری و تأمین مالی پروژه‌های عمران شهری با همت استانداری کردستان، شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج روز سه شنبه در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.
۷۳۴۸/‌۹۱۰۲

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha