۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۰
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83358805
۰ نفر
بهزیستی نیازمند شرکای اجتماعی است

رشت - ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان گیلان با اشاره به نقش مهم خیرین و ظرفیت آنها گفت: بهزیستی نیازمند شرکای اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین نحوی نژاد عصر سه شنبه در مراسم معارفه خود در رشت افزود: در این راستا لازمست تا اعتماد جامعه و عموم را داشته باشیم که بدون شک رسانه‌ها برای جلب اعتماد مردم و مسئولان نقش مهمی دارند.

وی اظهار داشت: قول می‌دهم تا از حقوق مددجویان دفاع کنم، در این باره و برای محقق شدن این مهم تمام سعی خود را با تعامل و همکاری با دست اندرکاران استان از جمله نماینده عالی دولت در گیلان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و… به کار می‌گیرم.

وی خاطر نشان کرد: برای انجام وظایف و پیشبرد کارها در بهزیستی، در راستای خط مشی ترسیم شده از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور شامل پاکدستی، صداقت، شفافیت و کارآمدی حرکت می‌کنم.

محمدرضا پارسی مدیرکل پیشین بهزیستی گیلان نیز در این مراسم با تشریح عملکرد و کارهای انجام شده در دوران مسئولیت خود در این مجموعه بیان داشت: تمام فعالیت‌ها و کارهای بهزیستی گیلان در این مدت با تلاش همه همکاران در حوزه‌های مختلف انجام گرفت.

وی بیان داشت: شناسایی خانواده‌های دارای چند معلولیت و ارائه خدمات لازم به آنها، راه اندازی اورژانس اجتماعی (با خط تلفن ۱۲۳) برای خدمات رسانی و مداخله به موقع در اقدام به خودکشی، همسر آزاری، فرزند آزاری، زنان و کودکان بی خانمان و غیره، راه اندازی خانه رفاه والد و کودک و ساخت مسکن مددجویان از جمله این اقدامات است.

مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید بهزیستی استان گیلان عصر امروز سه شنبه با حضور وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در رشت برگزار شد.

۷۲۸۶/‏۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =