۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۲
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83358781
۰ نفر
عامل تیراندازی شبانه در مهرآباد دستگیر شد

تهران-ایرنا- رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد گفت: عامل تیراندازی شبانه در مهرآباد دستگیر و در این زمینه سلاح و مهمات کشف شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ حسن نورآبادی در این باره اظهارداشت: ساعت یک بامداد امروز مأموران عملیات کلانتری از طریق مرکز فوریت‌های پلیس در جریان یک مورد تیراندازی در خیابان فرحزادی مهرآباد قرار گرفتند که سریعاً در محل حاضر شدند.

وی افزود: مأموران عوامل اورژانس نیز در محل حضور داشتند و مرد ۳۷ ساله‌ای را مشاهده کردند که از ناحیه پای راست مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در جلو خانه خود افتاده بود.

رئیس کلانتری ۱۱ نورآبادی ادامه داد: پس از ارائه گزارش شفاهی به مقام قضائی، تحقیقات مقدماتی جهت کشف موضوع، شناسایی و دستگیری ضارب در دستور کار قرار گرفت که به لحاظ تناقض گویی مصدوم و بنابر قرائن و شواهد موجود که از جیب‌های وی (یک خشاب و تعدادی تیر جنگی) کشف شد احتمال مدارکی دال بر شفاف شدن موضوع در منزل مصدوم وجود داشت.

وی ادامه داد: در بازرسی از منزل مصدوم، یک قبضه اسلحه کلت به همراه تعدادی فشنگ جنگی که در تی شرت پوشانده و در آشپرخانه مخفی کرده بود به همراه دو عدد پوکه و ۵۰۰ گرم مواد پیش ساز شیشه، ۱۱ گرم شیشه و ۵۰ گرم هروئین کشف شد.

نورآبادی گفت: در ادامه عملیات پلیسی و اقدامات فنی مشخص شد مرد ۳۱ ساله‌ای که از دوستان مصدوم است به لحاظ اختلافات بر سر مواد مخدر با ورود به منزل وی اقدام به درگیری کرده که پس از تیراندازی از محل خارج شده و که مأموران جهت دستگیری وی اقدامات خود را سریعاً آغاز کردند و در ساعت چهار بامداد وی را در مخفیگاهش بازداشت کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد بیان داشت: با توجه به اظهارات متهم مبنی بر اینکه یکی از دوستانش نیز در این ماجرا دخیل بوده، تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

تهرا م/۱۱۰۹/‏/۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =