ظرفیت بازنشستگان در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مغفول نماند

ارومیه- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: از ظرفیت بازنشستگان در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب غفلت نشود.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری بسیج از ارومیه حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی روز سه شنبه در آئین دیدار با بازنشستگان سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: ظرفیت و تجربه‌های پیشکسوتان، بازنشستگان و کسانی که دوران انقلاب و جنگ را تجربه کرده‌اند، نباید مورد غفلت قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه از ظرفیت عظیم این قشر برای اجرای بندهای مختلف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به صورت جدی استفاده شود، اظهار داشت: بیانیه «گام دوم انقلاب» به معنای واقعی کلمه یک مرور بر تجربه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه انقلاب با نسل جدید و با فکر جدید وارد دومین مرحله تمدن سازی و خودسازی شده، گفت: ضمن استفاده از قابلیت‌های نسل جدید باید در این مسیر پر مخاطره از تجربه‌های نسل گذشته هم استفاده بهینه شود.

حجت الاسلام سرایی افزود: نسل انقلاب و یادگاران هشت سال دفاع مقدس باید ارزش‌ها و اهداف حضرت امام و منویات رهبری را برای نسل جدید تبیین کنند در این صورت می‌توان به مدینه فاضله موردنظر نزدیک‌تر شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا همواره طی ماه های اخیر در ارتباط با اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مواردی را در محافل مختلف ذکر کرده است؛ وی معتقد است که نباید این بیانیه به فراموشی سپرده شود و بایستی حوزه‌های علمیه و دانشگاه ها پایان‌نامه‌های خود را به سمت عملی کردن و تبیین این بیانیه سوق دهند.

۶۰۰۹/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =