۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۸
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83358767
۰ نفر
هدیه استاندار خراسان جنوبی به عشایر

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در بازدید از پنج روستای عشایری شهرستان قاینات به هر خانوار عشایری ۵۰۰ هزار تومان هدید داد.

محمد صادق معتمدیان عصر دوشنبه از روستاهای عشایری آچونی، در سفید، سورگ، دهمیر، بخش آباد از توابع بخش مرکزی قائنات بازدید کرد و به هر خانوار عشایری مبلغ ۵۰۰ هزار تومان هدیه داد که به زودی به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

همچنین استاندار خراسان جنوبی در این بازدید بدون واسطه و به صورت صمیمی پای درد و دل اهالی این روستاهای عشایری نشست و به درخواست‌ها، پیشنهادات و مشکلات آنان گوش داد و دستورهای لازم برای رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه‌های اجرایی استان داد.

بازدید از مناطق عشایری و دیدار چهره به چهره و بی واسطه با عشایر در تمام سفرهای شهرستانی استاندار خراسان جنوبی برنامه ریزی می‌شود که این دیدار بی واسطه در تمام شهرستان‌ها لبخند رضایت و شادی را بر لب عشایر می‌نشاند.

وی در سفر دو روزه به قائنات ۱۴ دیدار مردمی و ۱۵ بازدید از مناطق مختلف، ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های این شهرستان داشت.

استاندار خراسان جنوبی در سفر خود به شهرستان قاینات از شهرهای آرین شهر، اسفدن، خضری و روستاهای کرغند، نیمبلوک، تیغاب، خرم آباد و سینیدر بازدید کرد.

بازدید از پروژه‌های شهری آرین شهر، دیدار مردمی، بازدید از شرکت فولاد قاین، دیدار با خانواده شهدا و غباروبی مزار شهدا و بازدید از روستاهای تیغاب و کرغند و شهر خضری دشت بیاض، بازدید از مناطق عشایری، بازدید از شهر اسفدن، دیدار با نخبگان و شرکت در جلسه جمع بندی از برنامه سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان قائنات بود.

شهر قاین مرکز شهرستان قائنات در ۱۰۰ کیلومتری شمال بیرجند مرکز خراسان جنوبی است.

۳۲۱۵*۷۵۵۶* ۶۰۵۴