رئیس شهرک دارویی برکت البرز: در جنگ اقتصادی سیاسی کشور را تنها نمی گذاریم

کرج - ایرنا - رئیس هیات مدیره شهرک صنعتی دارویی برکت استان البرز گفت : ما متخصصان عرصه دارویی به عنوان سربازان خط مقدم حوزه سلامت به مردم اطمینان می دهیم که در شرایط جنگ اقتصادی ، سیاسی و امنیتی ، ایران اسلامی را تنها نخواهیم گذاشت .

به گزارش ایرنا، دکتر حمید جمشیدی روز سه شنبه در آئین گشایش شهرک صنعتی دارویی برکت استان البرز که بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و استاندار البرز حضور داشتند، افزود: امروز اقتصاد مقاومتی بر سه پایه خدامحوری، مردم محوری و خود محوری استوار است و بر این اساس باید تلاش همگانی برای گذر از شرایط حساس کنونی به عمل آید.

وی گفت: ایران اسلامی با همت و تلاش متخصصان داروسازی به قطب داروسازی منطقه تبدیل خواهد شد و امروز تلاشگران عرصه دارویی کشور افزون بر تأمین داروهای مورد نیاز، گام های اساسی برای دستیابی به دانش ساخت داروهای جدید بر می دارند.

جمشیدی اظهار داشت: طرح ها و برنامه های مختلفی در عرصه داروسازی و حمایت از بیماران خاص در دست اقدام است.

وی افزود: امروز داروسازان کشور در سه بخش عمده فعالیت های خود را دنبال می کنند که شامل فعالیت های دارویی، توسعه شرکت های دانش بنیان و حمایت از ۱۰ بیمارستان و ۱۵۸ مرکز در مانی در مناطق محروم کشور است.

رئیس هیأت مدیره شهرک صنعتی دارویی برکت استان البرز گفت: در شهرک صنعتی دارویی برکت ده‌ها شغل پیش بینی شده و امسال ۳۰ شرکت داروسازی و ۱۰ شرکت دانش بنیان مورد حمایت قرار خواهیم داد.

وی گفت: امروز ۹ قلم دارو در حیطه سلول درمانی، مواد اولیه و داروهای شیمیاییدر این شهرک رونمایی می شود.

۷۴۱۰/‏‬ ۶۱۵۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =