۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83358690
۱ نفر
کشتی همدان در مسیر کیفی سازی

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: روند کیفی رشته کشتی این استان در دور جدید مدیریتی روبه رشد است و انتظار تداوم همین مسیر موفق را داریم.

محسن جهانشیر روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کشتی از اهمیت دوچندان برای دستگاه ورزش همدان برخوردار است چرا که پرافتخارترین رشته ورزشی این استان به شمار می رود و باید به جایگاه بین المللی خود بازگردد.

وی اضافه کرد: ورزش کشتی همدان همچنان می تواند بازهم در میادین مهم بین المللی اعم از المپیک و جهانی حضور یابد و این تنها خواسته ما از مدیریت جدید هیات کشتی استان است.

جهانشیر بیان کرد: در ۲ ماه گذشته شاهد فعالیت چشمگیر ورزش کشتی استان به ویژه ساماندهی امور زیربنایی و احیای دوباره شهرستان ها به لحاظ قهرمان پروری بوده ایم و این روند باید ادامه یابد.

وی با تمجید از کسب عنوان سومی کشتی همدان در تورنمنت ستاره های کشتی چندجانبه کشور در تهران گفت: این مقام نشان داد که کشتی همدان در دوره جدید برنامه ریزی مدون و اصولی را آغاز کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: استفاده از مربیان مطرح که از قهرمانان سابق جهانی و آسیایی هستند نیز به کیفی سازی تیم های منتخب همدان کمک شایانی داشته چرا که گنجینه ای از تجربه و فنون ناب کشتی هستند.

جهانشیر با اشاره به افق روشن کشتی همدان برای تصاحب دوباره دوبنده های تیم ملی گفت: هدف ابتدایی کشتی استان باید تثبیت جایگاه در تیم های ملی باشد و سپس برای ورود به عرصه جهانی و کسب مدال های رنگارنگ تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: کشتی امروزه از امکانات خوبی در سطح استان برخوردار است و حمایت همه جانبه از این رشته ورزشی داریم.

هم اکنون پنج هزار مربی و کشتی گیر در سطح استان همدان فعالیت دارند.

۷۵۲۰/‏۲۰۸۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =