۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 83358629
۰ نفر
تصادف ۲ کامیون در خور و بیابانک یک کشته داشت

اصفهان- ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه کامیون در مسیر جاده خور یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند.

سرهنگ حسین پورقیصری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه صبح امروز در مسیر شهرستان خور به طبس و در جاده طریق الرضا روی داد.

وی، علت این حادثه را انحراف به چپ کامیون باری اعلام و اضافه کرد: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس مصدوم حادثه بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

جاده خور - طبس از مسیرهای کویری ایران است که با توجه به اینکه یکی از معضلات این گونه محورهای ارتباطی تصادف و واژگونی خودروهاست باید برای آن تدابیری اندیشیده شود.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان نیز گفت: این سانحه رانندگی ساعت ۶ و ۲۳ دقیقه صبح امروز در کیلومتر پنج محور خور به طبس رخ داد که پس از اعلام به اورژانس پیش بیمارستانی آمبولانس های این مرکز به محل اعزام شدند.

غفور راستین افزود: راننده ۳۸ ساله تانکر سوخت در دم جان خود را از دست داد و راننده ۵۳ ساله تریلی نیز در این حادثه دچار مصدومیت های متعدد و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان شادان خور منتقل شد.

در زمان حاضر ۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد و همچنین حدود ۴۷ هزار و ۲۶۳ کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می گیرد.
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.

شهرستان خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت در ۴۲۰ کیلومتری شرق مرکز استان اصفهان واقع است.

۶۹۹۴/‏۶۰۲۶/‏‬ ۷۱۳۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =