۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۷
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83358592
۰ نفر
سالن های مدیریت بحران استان اردبیل تکمیل می شود

اردبیل _ ایرنا _ معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: امسال با تخصیص اعتبار مورد نیاز سالن های نیمه کاره مدیریت بحران شهرستان های این استان تکمیل و راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا، مسعود امامی یگانه روز سه شنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری و پروژه نیمه کاره سالن مدیریت بحران خلخال افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه‌ها که عملیات اجرایی آنها از سال‌های دور آغاز و به علت کمبود اعتبار نیمه کاره مانده اند، امسال اعتبار کافی منظور شده است.

او اظهار داشت: اجرای طرح پسماند زباله در شهرهای مختلف استان اردبیل نیز در اولویت کاری معاونت عمرانی استانداری قرار گرفته و با توجه به مشخص شدن محل سایت پسماند زباله خلخال، بزودی مطالعات این محل آغاز و زمینه برای عملیات اجرایی محل دفن زباله‌های جدید این شهر فراهم می‌شود.

او گفت: شهرداری‌های استان در سال گذشته سال بحرانی را از لحاظ مالی پشت سرگذاشتند ولی امسال برای تأمین بخشی از اعتبارات مورد نیاز طرح‌های عمرانی با استفاده از ردیف‌های اعتباری مختلف کمک خواهد شد.

فاطمه جوادی شهردار خلخال نیز در این بازدید گفت: برای تکمیل پروژه نیمه کاره پل ائلرباغی و تملک اراضی واقع در مسیر خیابان یک کیلومتری دسترسی به این پل ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به اهمیت تکمیل این پروژه برای حل مشکل بار ترافیکی خیابان‌های منتهی به جاده اردبیل - سرچم در شهر خلخال و نیز هدایت خودورهای سنگین از این مسیر به سمت جاده‌های اسالم و پونل مساعدت لازم از سوی استانداری اردبیل صورت بگیرد.

او از تخصیص هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی پایدار شهری برای اجرای پروژه ساماندهی منطقه تاریخی و بافت فرسوده قلعه باشی خلخال خبر داد و گفت: با تصویب و آماده شده طرح جامع این شهر پس از پنج سال انتظار هم اکنون زمینه برای اجرای طرح‌های توسعه عمران شهری از جمله طرح‌های مربوط به ستاد بازآفرینی پایدار شهری فراهم شده است.

خلخال در جنوب اردبیل قرار ددارد.

۷۱۱۹/‏۶۰۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =