۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۲
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83358580
۰ نفر
۲۱ دفتر گردشگری غیرمجاز در لرستان جمع آوری شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: ۲۱ دفتر گردشگری غیرمجاز در شهرستان بروجرد جمع آوری شد.

به گزارش ایرنا، سید امین قاسمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با تلاش و شناسایی تمامی دفاتر خدمات گردشگری غیر مجاز در سطح شهرستان بروجرد توسط کارشناسان این اداره و تشکیل پرونده برای آنها با دستور مقام قضایی این دفاتر پلمب و ادامه فعالیت‌های غیر قانونی‌ها آنها ممنوع شد.

وی افزود: این دفاتر با تبلیغات در سطح شهر اقدام به ثبت نام و اعزام مسافر می‌کردند که ضمن پلمب، با دستور مقام قضایی خطوط تلفن‌های آنها نیز از دسترس خارج شده است.

قاسمی اضافه کرد: از مردم و علاقه مندان به گردشگری درخواست می شود، جهت استفاده از خدمات گردشگری حتماً به دفاتر دارای مجوز مراجعه نمایند.

به گزارش ایرنا، ۱۴۲ واحد اقامتی از جمله هتل، مهمانپذیر، اقامتگاه بوم گردی سفره خانه‌های سنتی و مجتمع‌های خدماتی بین راهی در این استان وجود دارد که به مسافران خدمات لازم را ارائه می‌دهند.
۲۲ هتل با ظرفیت یکهزار و ۷۰۵ تخت و ۱۰ مهمانپذیر با ظرفیت ۲۹۰ تخت در سطح استان لرستان فعال هستند.
این استان دارای ۱۵ سفره خانه سنتی و پنج مجتمع گردشگری است و موافقت نامه اولیه برای ایجاد ۹ مکان گردشگری جدید نیز در لرستان صادر شد.

۷۲۷۴/‌۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =