سرمربی تیم ملی وزنه برداری: مردادماه اسامی ملی پوشان اعزامی به تایلند اعلام می شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان گفت: اواسط مردادماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاههای کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.

«محمدحسین برخواه» در خصوص تمرینات اردونشینان این مرحله، اظهار داشت: تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان به میزبانی تایلند، از دهم خردادماه در کمپ تیم‌های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. شرایط اردو نیز به صورت مناسب و ایده آلی دنبال می‌شود و از برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم.

سرمربی تیم ملی بزرگسالان در خصوص اضافه شدن نفرات جدید به این مرحله از اردو، نیز تصریح کرد: از روز جمعه ۳۱ خردادماه هم «علی داودی» و «حسین سلطانی» ۲ ملی‌پوش جوانان که به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان از فیجی بازگشته‌اند، تمرینات خود را در کنار دیگر ملی پوشان بزرگسال، آغاز می‌کنند.

برخواه تاکید کرد: تمرینات به صورت مستمر و بدون وقفه در کمپ تیم‌های ملی ادامه دارد. برای آمادگی هر چه بیشتر اردونشینان برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مردادماه یک اردوی سطح دریا در یکی از شهرهای شمالی کشورمان برگزار کنیم.

وی در خصوص اعلام اسامی نفرات منتخب این اردو به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ تایلند نیز خاطرنشان کرد: اواسط مردادماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاههای کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.

رقابت های قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان جهان، ۲۷ شهریورماه تا پنجم مهرماه در تایلند برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =