۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۹
کد خبرنگار: 2203
کد خبر: 83358492
۰ نفر
شنا در سدهای خراسان جنوبی ممنوع است

بیرجند - ایرنا - شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به آغاز فصل گرما، شنا در دریاچه پشت سدها، آب بندها، کانال های آبیاری و نیز بندهای انحرافی استان ممنوع است.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این اطلاعیه آمده است: این ممنوعیت به علت حفاظت از جان شهروندان و روستائیان و جلوگیری از غرق شدن و مصدومیت آنان است.

در ادامه اطلاعیه نوشته شده است: متاسفانه بی توجهی تعدادی از شهروندان به هشدارهای جدی شرکت آب منطقه ای، باعث شده که در گذشته اتفاقات ناگواری در تاسیسات آبی استان رخ دهد.

این پیام می افزاید: شهروندان عزیز توجه داشته باشند تاسیسات و ابنیه آبی مانند دریاچه سدها مکان مناسبی برای شنا نیستند و به ویژه افراد ساکن در حاشیه تاسیسات آبی برای حفظ سلامت خود و خانواده هایشان به تابلوهای هشدار دهنده که با هدف اطلاع رسانی از ممنوعیت شنا و نزدیک شدن به آنها درج شده است، توجه بیشتری داشته باشند.

شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی در این اطلاعیه از هم استانی های عزیز تقاضا دارد در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند و با برنامه ریزی مناسب، با فرزندان خود برای پرکردن اوقات فراغت همکاری کنند.

۷۵۵۷* ۶۰۵۴

اخبار مرتبط

  • شنا در سدها ممنوع

    شنا در سدها ممنوع

    زنجان - ايرنا - شركت آب منطقه اي زنجان با صدور اطلاعيه اي از مردم درخواست كرد از شنا كردن در…