بلیت دیدار ایران و پرتغال کمتر از یک ساعت تمام شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: بلیط روز نخست دیدار تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال ملت های جهان در کمتر از یک ساعت به فروش رفته و تمام شد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود روز جمعه ۳۱ خرداد به مصاف تیم ملی پرتغال می‌رود.

بهرام آقاخانی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: خرید اینترنتی بلیت هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال در اردبیل از ساعت ۲۰ دوشنبه شب آغاز و با توجه به استقبال مردم در کمتر از یک ساعت به پایان رسید.

وی اظهار داشت: خرید بلیت تمامی بازی‌های والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ اینترنتی بوده و علاقه مندان برای تهیه آن فقط به آدرس www.shop.rsatm.ir مراجعه کرده و نسبت به خرید اقدام کنند.

آقاخانی بیان کرد: هر نفر با درج شماره ملی خود فقط مجاز به تهیه یک فقره بلیت بوده و ورود به سالن مسابقات نیز با کنترل بارکد توسط سیستم بارکدخوان و شماره ملی با رؤیت کارت ملی مقدور خواهد بود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل اضافه کرد: قیمت بلیت های هفته چهارم لیگ ملت‌های جهان در اردبیل با توجه به مکان صندلی‌ها از ۱۵۰ هزار ریال تا ۲۵۰ هزار ریال است.

هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان از روز جمعه ۳۱ خرداد ماه تا روز یکشنبه دوم تیرماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری رضازاده اردبیل با حضور تیم‌های ایران، استرالیا، پرتغال و فرانسه برگزار خواهد شد.

تیم ملی ایران روز جمعه ۳۱ خرداد با پرتغال، شنبه اول تیر با استرالیا و یکشنبه دوم تیر با فرانسه بازی خواهد داشت، بازی های تیم ملی ساعت ۱۸.۳۰ برگزار می شود.

۶۱۳۰/‌۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =