ثبت نام چهار هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت کمیته امداد لرستان

خرم آباد -ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: ۳۱ مرکز فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان در فصل تابستان میزبان چهار هزار نوجوان و جوان برای شرکت در کلاس‌های مهارت آموزی هستند.

به گزارش ایرنا، جاسم محمدی فارسانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت پوشش این نهاد کلاس‌های فرهنگی تربیتی، هنری، ورزشی و کارگاه‌های مهارت آموزی از یکم تیرماه در سراسر استان آغاز می‌شود.

وی افزود: تعطیلات تابستان و ایام فراغت فرصت مناسبی برای کسب مهارت دانش آموزان در زمینه اجتماعی و فنی است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان هدف از برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت را ارتقای سطح توانایی‌های دانش آموزان با رویکرد تربیتی برشمرد و عنوان کرد: کارگاه‌های آموزشی در رشته‌های آموزش قرآن و احکام، اخلاق اسلامی، مشاوره، کتابخوانی، اخلاق اسلامی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تقویت بنیه تحصیلی، ورزشی و هنری برگزار می‌شود.

وی به آمادگی ۳۱ کانون فرهنگی تربیتی دائم و موقت این نهاد برای ثبت نام مددجویان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: علاوه بر مراکز فرهنگی این نهاد مددجویان در صورت تمایل و علاقه مندی با ارائه معرفیانه از خدمات سایر دستگاه‌های متولی بصورت رایگان بهره مند می‌شوند.

محمدی فارسانی با تاکید بر اینکه کلاس‌های اوقات فراغت برای مددجویان بصورت رایگان برگزار می‌شود، گفت: هزینه‌های برگزاری دوره‌های آموزشی با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان توسط این نهاد با تأمین مربیان و ابزار مناسب تأمین شده است.

۷۲۷۴/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =