طرح توسعه شرکت پاک حیات با سرمایه گذاری ۴۰ میلیون یورو در ابهر افتتاح شد

زنجان - ایرنا - شرکت پاک حیات با سرمایه گذاری خارجی ۴۰ میلیون یورو معادل ۵ هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شریف ابهر روز سه شنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این طرح که محصولات شوینده تولید و عرضه خواهد کرد، زمینه اشتغال مستقیم برای ۳۰۰ نفر فراهم شده است که در هفت گروه کالایی ۳۲ نوع محصول تولید می‌کند.
این کارخانه براساس تکنولوژی روز دنیا توسط کارکنان شرکت پارس حیات در زمینی به مساحت ۱۵۰ هزار متر مربع و زیر بنای ۴۱ هزار متر مربع در مدت ۱۸ ماه طراحی و ساخته شده است.
این مجموعه پیش از این با سرمایه گذاری ۲۳۰ میلیون یورویی اقدام به تولید محصولات سلولزی می‌کرد که با افتتاح خط تولید جدید مجموع سرمایه گذاری این شرکت به ۲۷۰ میلیون یورو رسید.
به گزارش ایرنا، هیپوکلرید سدیم، پودر ماشین لباسشویی، پودر لباسشویی، پودر ماشین ظرفشویی، مایع دستشویی، نرم کننده، مایع پاک کننده، جرم گیر و بطری از پلی اتیلن از محصولات تولیدی این شرکت با برند "تست" است.
معاون اول رئیس جمهوری در این سفر همچنین خط تولید واگن مترو درون شهری ایریکو در شهرستان ابهر بهره برداری خواهد کرد.

بهره برداری از طرح هزار هکتاری اراضی کشاورزی و افتتاح همزمان طرح‌های آبخیزداری شهرستان خدابنده، بازدید و بهره برداری از محصولات اکتیو (مجموعه گروه صنعتی گلرنگ) و شرکت در جلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور مدیران و برگزیدگان استان برگزار خواهد شد از دیگر برنامه‌های دکتر جهانگیری در این سفر یک روزه خواهد بود.

۹۵۵۶/‏۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =