۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۱
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83358359
۰ نفر
چهار سارق حرفه ای در زنجان دستگیر شدند

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: چهار سارق حرفه ای که به سرقت منزل، خودرو، لوازم داخل خودرو و تجهیزات مخابراتی مبادرت می کردند، از سوی پلیس زنجان دستگیر شدند.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع سرقت منزل، خودرو و تجهیزات مخابراتی در شهر زنجان تیمی از ماموران پلیس آگاهی این استان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: ماموران با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به ۳ سارق سابقه دار مظنون شده و پس از تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان از دست داشتن این افراد در سرقت های انجام شده، آنان را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

رحمتی افزود: در بازجویی های به عمل آمده از متهمان دستگیر شده و با توجه به ادله و مستندات پلیس، این سارقان به سرقت منزل، خودرو و تجهیزات مخابراتی معترف شدند که پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند.

وی از عموم مردم خواست توصیه ها و هشدارهای پلیس را به منظور پیشگیری از وقوع سرقت ها جدی بگیرند و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

دستگیری سارق داخل خودرو در زنجان

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان نیز از دستگیری سارق حرفه ای لوازم و قطعات داخل خودرو خبر داد و گفت: این سارق دستگیر شده در بازجویی های فنی و تخصصی پلیس به انجام ۲ فقره سرقت لوازم و قطعات داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ مختار شیرمحمدی، افزود: در پی وقوع سرقت لوازم و قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان زنجان تیم ویژه ای از ماموران انتظامی، موضوع را به منظور تحقیق و بررسی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ سبزه میدان پس از بررسی مکانی و زمانی سرقت های صورت گرفته، موفق شدند در این ارتباط یک متهم به هویت معلوم را شناسایی و دستگیر کنند که متهم پس از دلالت به مقر پلیس در بازجویی های انجام شده و با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشود.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: اموال مسروقه از این سارق، کشف و متهم پس از تشکیل و تکمیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی و اعمال قانون به دادسرا معرفی شد.

۶۰۸۴/‏۶۰۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =