تدابیر لازم برای میزبانی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در یزد  اتخاذ شد

یزد- ایرنا- رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال استان یزد گفت: با همکاری دهیاری روستای ملاباشی تمام تمهیدات لازم برای برگزاری لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی بانوان باشگاه های کشور در این روستا اتخاذ شده است .

علیرضا میرجلیلی شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید تعدادی از مسئولان ورزشی استان برای بررسی امکانات میزبانی مسابقات در روستای ملا باشی به ایرنا افزود: دهیاری و شورای روستا و مردم برای برگزاری مناسب رقابت‌ها اقدام‌های خوبی انجام داده اند.

وی ادامه داد: برای نخستین بار این رقابت‌ها طبق مقررات با حضور نماینده فدراسیون، داوران و تیم‌ها از سراسر کشور در یکی از روستای بخش مرکزی یزد برگزار می‌شود که می‌تواند نقش مهمی در توسعه این رشته ورزشی در استان داشته باشد.

پیکارهای لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی بانوان باشگاه‌های کشور از ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۸ به مدت پنج روز در زمین ساحلی روستای ملا باشی (احمدآباد مشیر) برگزار می‌شود.

در این رقابت‌ها که زیرنظر کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود هشت تیم به صورت دوره‌ای و مجتمع دیدارهای خود را برگزار می‌کنند.

از استان یزد تیم‌های فوتبال ساحلی مقاومت گلسا پوش یزد و ملا باشی (میزبان رقابت‌ها) حضور دارد و تمرین ۲ به عنوان نماینده فوتبال ساحلی یزد در این رقابت‌ها از مدت‌ها قبل آغاز شده است.

روستای ملا باشی با ۲ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شهرستان یزد قرار دارد.

تیم‌های ایفا سرام اردکان و مقاومت گلسا پوش یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور حضور دارد.

استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت ۴۸ هیأت ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =