طرح های نیمه تمام در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند

بندرعباس- ایرنا- فرماندار جاسک تاکید کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام از اولویت های مهم در توزیع اعتبارات شهرستان است و مدیران باید در جهت تخصیص، جذب اعتبار و تکمیل پروژه ها تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، محمد رادمهر شامگاه دوشنبه در جمع مدیران این شهرستان اظهار داشت: میزان اعتبار تملک دارایی این شهرستان در سالجاری ۴۳۰ میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل ۱۰ درصد رشد داشته است.

وی افزود: از این میزان اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک و دارایی های سرمایه ای استان و ۳۰۰ میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات تملک و دارایی های سرمایه ای قانون استفاده متوازن از امکانات کشور است.

رادمهر با اشاره به توزیع این میزان اعتبار در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک، افزود: این اعتبار در حوزه های انرژی، حمل و نقل، آموزش، بهداشت و درمان و راه توزیع شده است.

فرماندار شهرستان جاسک خاطر نشان کرد: اعتبارات خوبی از سایر محل ها، از جمله سفر مقام معظم رهبری و ستاد توسعه سواحل مکران و اعتبارات ملی نیز به این شهرستان اختصاص داده می شود.

وی بیان داشت: لازم است مدیران با ارایه طرح و برنامه این اعتبارات را در حوزه عمرانی و محرومیت زدایی جذب نمایند.

فرماندار شهرستان جاسک تاکید کرد: یکی از ملاک های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران پیگیری و جذب اعتبارات است و کوتاهی از هیچ مدیری در این خصوص پذیرفتنی نیست.

رادمهر ابراز داشت: مدیری که نتواند حق مردم را مطالبه کند، بهتر است مدیریت را واگذار کند.

شهرستان جاسک در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =