استمرار پیشرفت جامعه نیازمند بی‌توجهی به نگاه‌های حزبی است

قم - ایرنا - تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) با بیان اینکه استمرار پیشرفت در جامعه نیازمند بی‌توجهی به نگاه‌های حزبی است، گفت: اکنون با تحریم‌های بی‌سابقه روبرو هستیم که بخشی از آنها بسیاری از انقلاب‌ها را ناتمام گذاشته اما ما نگاهی الهی داشته و از ادامه دادن مسیر خود خسته نمی‌شویم.

به گزارش دوشنبه شب مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیدار جمعی از مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی استان قم با اشاره به اینکه در اوج گرفتاری‌ها هیچگاه سر برابر دشمن خم نکرده‌ایم، افزود: حضور آبه در ایران حماسه‌ای برای نظام اسلامی در متن شرارت‌های دشمن بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با این شخصیت به‌جای دریافت پیام ترامپ، پیام خود را به سراسر جهان منتقل کردند.

آبه شینزو نخست وزیر ژاپن روز ۲۲ خرداد ماه سال جاری به منظور دیدار با مقامات کشورمان وارد تهران شد.

وی اظهار کرد: استعدادهای بسیاری در میان مردم وجود دارد اما باید این استعدادها و همت‌ها متراکم و افزون شوند تا بتوانیم از فرصت تهدیدها و تحریم‌ها که ماندگار نیستند به‌خوبی استفاده کنیم.

آیت الله سعیدی گفت: حس نوع دوستی، احسان و امداد به دیگران در وجود مردم ایران اسلامی مشاهده می شود که این احساس بر گرفته از قرآن و عترت است که منجر به اشتیاق آنان به کار امدادی می‌شود، این رویکرد در راستای نگاه مردم به «وجهه‌الله» است که اگر این نگاه در ابعاد مختلف از جمله تولید داخلی مورد توجه قرار گیرد نتایج قابل توجهی خواهیم بود.

وی ادامه داد: نگاه جریانی و جناحی به مسائل موجب شود که یک جریان و جناح کار و جریان و جناح‌های مقابل تخریب کنند اما در کار با نگاه به وجهه‌الله دیگر موضوع جریان و جناح مطرح نیست.

۶۱۳۳/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =