استاندار اردبیل :آمادگی میزبانی مطلوب لیگ والیبال  ملت های جهان را داریم

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل تاکید کرد که با اقدامات و پیش بینی های لازم این استان آمادگی لازم را برای برگزاری مطلوب هفته چهارم لیگ والیبال ملت های جهان دارد.

به گزارش ایرنا، اکبر بهنامجو دوشنبه شب در جلسه ستاد برگزاری لیگ والیبال ملت های جهان اردبیل افزود: استان سابقه برگزاری ۲ مسابقه والیبال آسیایی را در سطح بسیار بالا دارد و همانند گذشته این بار نیز این رویداد مهم جهانی را برگزار خواهد کرد.

وی بیان کرد: اکنون در زمانی قرار داریم که استکبار جهانی در تلاش است تا آوازه ایران و ایرانی در جهان ندرخشد و باید برای ناکامی دشمن از هر ابزاری جهت نشان دادن عظمت، اقتدار و میهمان نوازی ایران و ایرانیان استفاده کنیم.

او بیان کرد: با برگزاری مطلوب و پرشور مسابقات لیگ جهانی والیبال مردم در اقصی نقاط جهان بزرگی ایران را دیده و آوازه ایرانیان همچنان در دنیا خواهد درخشید.

به گفته وی، درخشش والیبالیست های کشورمان در لیگ جهانی به همراه حضور پرشور مردم و نشاط ایجاد شده در جامعه میزبانی این مسابقات را برای استان اردبیل افتخار آمیز کرده و تمام تلاش شهروندان و مسئولان استان بر برگزاری مطلوب و بی نقص آن می باشد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مسابقات والیبال جهانی برای استان اردبیل تنها یک رویداد ورزشی نیست، اظهار کرد: این رویداد فرصتی است که قابلیت های گردشگری اردبیل برای جهانیان عرضه و شناخته شود.

بهنامجو همچنین به اقدامات عمرانی و زیباسازی در مجموعه های ورزشی و نیز فضای شهری اشاره کرد و افزود: کارهای خوبی در این زمینه شده که بهره و استفاده آن برای تمام شهروندان استان خواهد بود.

ورزشگاه ۶ هزار نفری رضا زاده اردبیل از ۳۱ خرداد تا دوم تیرماه میزبان هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال ملت جهان خواهد بود.

چهار تیم ایران، استرالیا، پرتغال و فرانسه طی این سه روز با هم به رقابت خواهند پرداخت.

۶۰۱۶/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =