به دنبال رابطه‌ مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌ احمر هستیم

رشت - ایرنا - مدیر تماشاخانه هامون رشت گفت که ما به دنبال راهکارهای قانونی و رابطه‌ مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌احمر استان هستیم.

پس از مصاحبه مدیرعامل هلال احمر گیلان با ایرنا درباره تمدید نشدن قرارداد اجاره سالن تماشاخانه به مجموعه هامون، امین رضامند مدیر تماشاخانه هامون اظهار کرد: مجموعه هامون هیچ اصراری برای ماندن غیرقانونی در این سالن ندارد بلکه ما به دنبال راهکارهای قانونی و رابطه‌ی مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌احمر هستیم.

وی معتقد است: مدیریت هلال‌احمر هر بار به بهانه‌ای درخواست برگزاری جلسه حضوری با ما را رد کرد و مجبور شدیم با ناظر قرارداد و رئیس حراست مجموعه هلال‌احمر جلسه بگذاریم و طی جلسه مذکور، قرار شد ما با جلب رضایت همسایگان و جمع‌آوری استشهاد محلی اجاره‌نامه را تمدید کنیم.

وی ادامه داد: با همسایه‌ها در حال مذاکره بودیم و آن‌ها تصور نمی‌کردند که اعتراض‌شان منجر به تعطیلی تماشاخانه شود.

رضامند به نقل از همسایه های تماشاخانه هامون گفت که آنها اذعان داشتند مشکلات‌شان چندان جدی نبوده و تمایل ندارند به این دلیل، جلوی کار تماشاخانه هامون گرفته و این فضای فرهنگی و هنری تعطیل شود.

وی از شرایط جدید هلال‌احمر خبر داد و مطرح کرد: آن‌ها خواستار عقد قرارداد جداگانه و پرداخت درصدی از درآمد اجراها در کنار اجاره سالن شدند که چنین چیزی برای ما قابل‌قبول و منطقی نیست همچنین از ما خواستند که برای کلیه کارکنان هلال‌احمر دوره‌های آموزش هنری رایگان برگزار کنیم که چنین درخواستی هم منطقی نیست.

مدیر تماشاخانه هامون معتقد است: علاوه بر همه این‌ها، هرگاه مجموعه هلال‌احمر گیلان در طول مدت قرارداد از ما درخواست سالن کردند، حتی خارج از ساعت‌های توافق‌شده، با آن‌ها همکاری کردیم و سالن را در اختیارشان قرار دادیم.

رضامند همچنین به حمایت هنرمندان گیلانی از تماشاخانه هامون اشاره کرد و گفت: هدف من از انتشار پست اینستاگرامی، فقط اطلاع‌رسانی درباره‌ی تغییر احتمالی مکان یا تعطیلی موقت تماشاخانه هامون بود و اگر از این اطلاع‌رسانی، برداشت اشتباهی شده و جوسازی به نظر آمده، بنده مسئولش نیستم.

۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =