۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۳
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 83358194
۱ نفر
۲ بازیکن سپاهان از این تیم جدا شدند 

اصفهان- ایرنا- بختیار رحمانی و حسن جعفری با حضور در باشگاه سپاهان، قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کردند و از این تیم جدا شدند.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز دوشنبه اعلام کرد: سپاهان یکی از تیم‌های فعال در نقل و انتقالات تابستانی بوده و تاکنون چند بازیکن به جمع نفراتش اضافه و با چند بازیکن هم قطع همکاری کرده است.
بختیار رحمانی که بدلیل ترافیک بازیکن در خط هافبک تیم سپاهان در فصل گذشته، فرصت بازی برای حضور در میدان پیدا نکرده بود، چندی پیش در صفحه شخصی خود بطور تلویحی از جدایی اش از جمع طلایی‌پوشان صحبت کرده بود.
رحمانی، هافبک سپاهان هم قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است و فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.

حسن جعفری، مدافع راست سپاهان نیز با فسخ قرارداد خود با این باشگاه، به صورت توافقی از این تیم جدا شد.
جعفری که هنوز یک سال دیگر با سپاهان قرارداد داشت، با توجه داشتن پیشنهادهایی از چند تیم لیگ برتری و نیمکت نشینی اش در این تیم، ترجیح داد از زردپوشان اصفهانی جدا شود.
تیم سپاهان که در پست دفاع راست خود ایرانپوریان را در اختیار داشت، بتازگی مرتضی منصوری را هم به جمع بازیکنانش افزوده است.

روابط عمومی این باشگاه همچنین با اشاره به تمدید قرارداد شهباززاده اعلام کرد: در ادامه نقل و انتقالات باشگاه ها، سجاد شهباززاده، مهاجم فصل گذشته سپاهان قرارداد خود را با این تیم به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.
سپاهان، فصل پیش، رتبه دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران را کسب کرد و تا مرحله نیمه نهایی جام حذفی نیز پیش رفت.

۷۱۵۰/‏۶۰۲۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =