۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۳
کد خبرنگار: 2155
کد خبر: 83358156
۰ نفر
آرامش حاکم بر آموزش و پرورش مدیون رسانه هاست

یاسوج - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جاری آرامش مناسبی در حوزه آموزش و پرورش شهرستان حاکم بوده گفت: نقش رسانه ها در انتشار اخبار و همکاری انها با این نهاد فرهنگی و آموزشی ستودنی است.

علی پورک پور روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شهرستان یک نهاده گسترده با بیش از ۸۰ هزار مخاطب است فت: عملکرد رسانه‌ها طی یکسال گذشته با این نهاد آموزشی قابل تقدیر است.

وی نقد منصفانه رسانه‌ها را ابزاری برای توسعه اهداف هر نهاد دانست و گفت: این نهاد طی یکسال گذشته از نقد و ارائه راهکار رسانه‌ها برای پیش برد اهداف به نحو احسن استفاده کرد.

پورک پور مهم‌ترین شاخصه یک رسانه را کیفیت دانست و گفت: امروز رسانه‌ها با توجه به گستردگی فضای مجازی حتی در نقاط محروم وظیفه‌ای سنگین و تأثیرگذار دارند.

وی با اشاره به آغاز پروژه مهر گفت: برای کیفی سازی پروژه مهر برنامه‌های خوبی از سوی کمیته‌های مختلف آموزشی باید اجرا شود.

پورک پور ساماندهی نیروی انسانی، تعمیر و تجهیز مدارس، اطلاع رسانی، نظارت و ارزیابی را از برنامه‌های اصلی پروژه مهر اعلام کرد.

وی اضافه کرد: این برنامه‌ها از سوی کمیته‌های مختلف در حال اجراست.

پورک پور تعداد دانش آموزان آموزش و پرورش شهر دهدشت، را ۲۱ هزارو ۵۹۴ دانش آموز اعلام کرد و گفت: این تعداد در ۱۹۹ مدرسه و ۲۲۶ کلاس درس تحصیل می‌کنند.

۷۵۳۱/‏۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =