۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۳
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83358151
۰ نفر
شرکت ۶۸ داور و کمک داور فوتبال گیلان در آزمون آمادگی جسمانی

رشت - ایرنا - مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت: ۶۸ داور و کمک داور استان در آزمون آمادگی جسمانی در ورزشگاه سردار جنگل رشت شرکت کردند.

علیرضا وهابی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون برای معرفی داوران استان گیلان به لیگ‌های کشور همچون لیگ برتر، لیگ دسته یک، دسته دوم، دسته سوم و لیگ‌های پایه‌ای کشور برگزار شد که داوران حاضر در این آزمون را، ۲۳ داور و ۴۵ کمک داور تشکیل می دادند.

وی بیان کرد: در این آزمون که با حضور مسئولان هیات فوتبال استان گیلان، مسعود فلاح رئیس کمیته داوران و جمعی از پیشکسوتان داوری استان گیلان برگزار شد، حبیب جهانی، جلیل جوان، پیام باقری دوست و آرش پور اسماعیلی به عنوان مسؤولان برگزاری تست های آمادگی جسمانی حضور داشتند.

مسئول روابط عمومی هیأت فوتبال استان گیلان اضافه کرد: با توجه به این امر، از داوران و کمک داوران حاضر در این آزمون آمادگی جسمانی، تست های مختلفی گرفته شد که نتایج آن از سوی مسئولان برگزاری این تست ها اعلام خواهد شد.

وهابی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران گیلانی شرکت کننده در این آزمون، اسامی آنان برای حضور و قضاوت در لیگ‌های مختلف معرفی خواهد شد و امیدواریم که داوران و کمک داوران گیلانی در فصل آتی رقابت های فوتبال به خصوص در لیگ برتر حضور گسترده تر و چشمگیرتری داشته باشند.

۷۲۸۵ / ‏۶۰۳۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =