۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۴
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83358129
۰ نفر
جلسه شورای اسلامی رشت برای سومین بار پیاپی برگزار نشد

رشت - ایرنا - جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت غروب امروز (دوشنبه) برای سومین بار پیاپی برگزار نشد.

به گزارش ایرنا نائب رئیس شورای اسلامی رشت غروب دوشنبه در این باره در جمع خبرنگاران و اعضای حاضر شورای اسلامی این کلانشهر در صحن شورا بیان داشت: نود و هفتمین جلسه شورای اسلامی رشت که قرار بود به صورت عادی برگزار شود به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا برگزار نمی شود.

رضا رسولی اظهار داشت: با توجه به مشخص شدن وضعیت شهردار کلانشهر رشت، شرایط به گونه ای است که مردم انتظار پویایی و تحرک بیشتری را دارند که بایستی در این باره توجه جدی شود.

به گفته رسولی، جلسه جایگزی، صبح چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

محمد حسن عاقل منش، احمد رمضانپور نرگسی، محمد حسن علیپور، رضارسولی، فاطمه شیرزاد و بهراد زاکری از حاضران نود و هفتمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت بودند.

جانمایی تنها ایستگاه سنجش آلودگی هوای رشت، نامگذاری معابر، چند مورد کمک مالی، دستورالعمل ماده ۱۶ و ۱۷ بودجه شهرداری رشت، تعیین تکلیف در باره عقد قرارداد شرکت توسعه سازان رودسر در خصوص پروژه های عملیات روسازی در ناحیه یک و سه منطقه دو شهرداری رشت، قمیت گذاری پارکینگ حاشیه ای، نرخ پارکینگ های غیرحاشیه ای در سطح شهر (مسطح و طبقاتی)، بررسی نامه مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها درباره حسابرسی مالی شهرداری این کلانشهر و تفریغ بودجه سال ۹۷ شورای اسلامی رشت از جمله طرح ها و لوایح قابل طرح در جلسه امروز شورا بود.

شورای اسلامی کلانشهر رشت ۱۱ عضو دارد.

رشت، حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.

۷۲۸۶ / ‏‬ ۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =