۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83358126
۰ نفر
3 پاتوق مواد مخدر در بیرجند پاکسازی شد

بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: سه پاتوق مواد مخدر در بیرجند پاکسازی و هشت قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ حسین محمدی افزود: با دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی در برخی از نقاط مرکزی و حاشیه‌ای شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویژه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان کرد: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی سه پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه‌ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل‌ها بازرسی و پاکسازی شد.

سرهنگ محمدی گفت: مأموران پلیس در بازرسی از این محل‌ها هشت نفر از خرده فروشان مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از آنان ۳۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی بسته بندی شده و آماده فروش، یک خودروی سواری و ۲۳۰ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با تاکید بر اقدام قاطع پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر، اضافه کرد: متهمان دستگیر شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل و با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

۷۵۵۶*۶۰۵۴