خدمت در هلال احمر بسیار با ارزش است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: خدمت در جمعیت هلال احمر برای مردم و برای خداوند بسیار باارزش است.

به گزارش ایرنا؛ آیت الله «مصطفی علما» روز دوشنبه در نشست با مدیرعامل جدید هلال احمر استان و جمعی دیگر از مسئولان این جمعیت، اظهار داشت: زمانی که مردم دچار بلایای طبیعی هستند و از همه جا نا امید می‌شوند، هلال احمر با حضور و امداد خود بارقه‌های امید را در دل مردم زنده می‌کند و این بسیار باارزش است.

وی گفت: خدمت در جمعیت هلال احمر ارزشمند است چرا که لحظه‌های حضور در این جمعیت مورد رضایت خداوند و خلق خداوند است و سرمایه گذاری بالاتر این نیست که انسان مسیر زندگی و کار خود را برای رضایت خداوند ترسیم کند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر نه تنها به هموطنان ایرانی خدمات رسانی می‌کند بلکه به هر گرفتاری در سراسر جهان توان خدمت رسانی دارد و این حرکت نیز بسیار زیباست چرا که جهان ایالت‌های خداوند هستند و همه مردم جهان بندگان خداوند محسوب می‌شوند.

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه، اظهار داشت: گرچه جمعیت هلال احمر استان توانایی‌های بالا و سوابق درخشانی در کارنامه خود بخصوص در زلزله و سیل دارد اما برنامه‌هایی برای تقویت این نهاد در دست داریم.

«فرزین معتمدی» افزود: تلاش برای جذب بیشتر خیرین، راه اندازی مرکز تخصصی توانمند سازی پزشکی برای بیماران کم بضاعت، راه اندازی سامانه توریست سلامت، برنامه‌های متعدد برای ایجاد جذابیت در معاونت جوانان برای جذب هر چه بیشتر و … بخشی از این برنامه‌ها خواهد بود.

۸۰۶۶/۳۰۳۳

اخبار مرتبط