ایرنا به رسالت اصلی یک رسانه عمل کرده است

ارومیه- ایرنا- فرماندار نقده با بیان اینکه رسانه ها در راستای تزریق امید به جامعه قدم بردارند، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی با رعایت صحت، دقت و سرعت عمل توانسته به رسالت اصلی یک رسانه به خوبی عمل کند.

مرتضی فرامرزی روز دوشنبه در دیدار با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه این حق مردم است که در جریان خدمات صورت گرفته قرار گیرند، بیان کرد: مسؤولان باید تمامی خدمات انجام شده از سوی دولت تدبیر و امید را برای رسانه‌ها بازگو کنند تا مردم در جریان تلاش‌های خاموش برای توسعه کشور قرار گیرند.

وی اضافه کرد: تمامی ادارات شهرستانی موظف هستند تا با خبرنگار ایرنا در شهرستان همکاری لازم را داشته باشند که این امر می‌تواند در شناساندن ظرفیت‌های شهرستان مؤثر باشد.

وی با بیان اینکه از انتقاد سازنده رسانه‌ها باید حمایت کرد، اظهار داشت: رسانه‌ها باید به دور از جهت گیری های سیاسی، حقایق را در اختیار مردم قرار دهند.

فرماندار نقده ادامه داد: رسانه‌ها موظف هستند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را در اولویت خود قرار دهند و به طور واقع بینانه از بروز ناهنجاری اجتماعی و بی بند و باری در جامعه جلوگیری کنند.

فرامرزی اعتلای نظام اسلامی را در گرو خدمت به مردم و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و گفت: بازگو کردن خدمات انجام شده از طریق رسانه‌ها، سبب دلگرمی مردم به نظام اسلامی می‌شود.

وی سرمایه اجتماعی را بزرگترین قدرت نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: ایستادگی در برابر تحریم‌های ناجوانمردانه و نه گفتن به درخواست‌های استکبار جهانی با تکیه بر همین سرمایه اجتماعی انجام شد.

وی همچنین با اشاره به پتانسیل‌های خاص اقتصادی، فرهنگی، جغرافیایی و گردشگری شهرستان نقده، بیان کرد: رسانه‌ها با بازگو کردن ظرفیت‌های این منطقه در حضور سرمایه گذاران خارجی در نقده نقش آفرینی کنند.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: ایرنا از یک سو با انتشار اخبار توسعه به دنبال امید آفرینی است و از سوی دیگر مشکلات و دغدغه‌های مردم را از مسؤولان مربوطه پیگیری می‌کند.
علیرضا فولادی ادامه داد: ایرنا به عنوان رسانه‌ای تأثیرگذار در جامعه مورد اعتماد مردم است و باید مسؤولان از این فضا برای امید آفرینی بهره لازم را ببرند.
به گزارش ایرنا در ادامه این دیدار مهدی رهنورد به عنوان خبرنگار ایرنا مستقر در شهرستان نقده معرفی شد.

۳۲۱۴/۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =