۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۲
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83357893
۰ نفر
سارقان موتور سیلکت در دام پلیس شهرستان بوئین زهرا

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از کشف یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی و دستگیری سه سارق در این خصوص خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی پلیس قزوین، سرهنگ حسین علیان نژادی در تکمیل این خبر اظهار داشت: در پی اخبار دریافتی مبنی بر مشاهده سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو که پس از سرقت یک دستگاه موتور سیکلت به سمت شهر سگز آباد متواری شدند بلافاصله ماموران انتظامی واحد گشت کلانتری ۱۲ سگز آباد برای متوقف ساختن خودرو و دستگیری سارقان در سه راهی رودک اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: سرنشینان خودروی مورد نظر در سه راهی رودک با مشاهده ماموران تغییر مسیر داده و به سمت یکی از روستاهای سطح حوزه متواری شدند.

وی افزود: با تعقیب و گریز ماموران، خودرو پس از طی مسافتی متوقف و سه متهم در این خصوص دستگیر شدند و در بازرسی از خودرو یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی در داخل صندوق عقب خودرو کشف گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا اضافه کرد: در بازجوئی فنی ماموران از متهمان مشخص شد موتورسیکلت از شهر دانسفهان به سرقت رفته است.

سرهنگ علیان نژادی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند از مردم خواست به توصیه های پلیس در خصوص انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از سرقت موتور سیکلت از قبیل استفاده از تجهیزات بازدارنده قفل و زنجیر و پارک نکردن وسیله در نقاط خلوت توجه کرده و با پلیس همکاری کنند.

۶۱۰۱