۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۱
کد خبرنگار: 977
کد خبر: 83357831
۰ نفر
توسعه کرمان مستلزم مشارکت بیشتر بخش خصوصی است

کرمان - ایرنا -استاندار کرمان با اشاره به اینکه از مشارکت بخش خصوصی به طور جدی حمایت می کنیم، گفت : توسعه زیرساخت ها و بهبود کیفی شاخص های توسعه این استان مستلزم مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی است .

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان محمد جواد فدائی روز دوشنبه در نشست با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در محل دفتر پیگیری امور اقتصاد مقاومتی کرمان در تهران
از اهتمام مدیریت ارشد استان برای تسهیل ورود سرمایه گذاری داخلی و خارجی در منطقه خبر داد.
او با تشریح محدودیت های بخش دولتی در زمینه سرمایه گذاری، راه پویایی اقتصاد و توسعه را در جلب هر چه بیشتر مشارکت بخش خصوصی دانست.
فدائی گفت: ما با جدیت از طرح های توسعه ای در بخش های مختلف همچون مسکن، گردشگری، پتروشیمی، کشاورزی و انرژی حمایت خواهیم کرد.
استاندار کرمان افزود: به منظور تسهیل جذب سرمایه گذاری و ارتباط با فعالان اقتصادی دفتر پیگیری امور اقتصاد مقاومتی به صورت تام الاختیار امور مربوط به جذب سرمایه گذاران را دنبال می کند.
استاندار کرمان اظهار امیدواری کرد این ارتباط موجب شکل گیری روندی قوی برای شناسایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی جدید در استان شود.
رضا انجم شعاع، مدیرعامل انجمن حمایت از توسعه استان کرمان هم با تقدیر استاندار کرمان گفت: فدایی اولین استانداری است که در هماهنگی با انجمن حمایت از توسعه استان از سرمایه گذاران دعوت کردند که در نشستی مشترک دیدگاه های آنان را بشنوند.
انجم شعاع افزود: جمع حاضر در این نشست شامل تعدادی از افرادی است که پیش از این با تکمیل فرم های انجمن برای مشارکت در توسعه استان اظهار تمایل کرده بودند و در نشست های بعدی هم به صورت تخصصی سرمایه گذاران حوزه های مختلف برای هم اندیشی و بررسی فرصت های سرمایه گذاری دعوت می شوند.
سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در این نشست دغدغه ها یشان را با استاندار کرمان مطرح کردند و مقرر شد در جلسات بعدی اجرای برخی از طرح های مطرح شده پیگیری شود.

۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =