هشدار فرماندار بستان آباد درباره تخریب کامل ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی

تبریز- ایرنا- فرماندار بستان آباد با انتقاد از کیفیت نگهداری راه های اصلی و فرعی شهرستان گفت: با روند فعلی 500 کیلومتر راه روستایی شهرستان در آستانه تخریب کامل است.

سید علی موسوی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در شهرستان بستان آباد بیش از ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی وجود دارد افزود: از این مقدار حدود ۵۰۰ کیلومتر آن در حوزه روستایی قرار داشته و نیازمند بازسازی و بهسازی است.


وی با بیان اینکه متأسفانه نهادهای مرتبط در حوزه راهداری با خلف وعده‌های متوالی از بهسازی راه‌های اصلی و فرعی شهرستان بستان آباد خودداری می‌کند، افزود: این در حالی است که بیشترین بار ترافیکی راه‌های اصلی و فرعی آذربایجان شرقی این شهرستان است.


موسوی با بیان اینکه بیشترین تخریب را در حوزه راه روستایی در بستان آباد داریم، اظهار کرد: در صورتیکه ادامه وضعیت فعلی، دیگر راه روستایی آسفالته در شهرستان نخواهیم داشت.


وی ضرورت اجرای نهضت آسفالت در راه‌های فرعی و روستایی شهرستان را یادآوری کرد و گفت: امسال سال انتخابات و مقطع زمانی حساسی برای کشور است و تامین زیرساخت برگزاری انتخابات آرام و بدون حاشیه ایجاب میکندسریعا راه‌های روستایی شهرستان بازسازی وبهسازی شوند.


موسوی، افزایش ترافیک و حجم خودروها در شهربستان آباد را هم یادآور شد و ادامه داد: اصلاح هندسی خیابان‌های شهر و مسیرگشایی در برخی نقاط شهر برای روان سازی ترافیک و جلوگیری از اتلاف وقت مردم ضروری است.

شهرستان بستان آباد با ۹۵ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شرقی تبریز واقع شده است.

۷۲۳۹/‏۵۱۸
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =