۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 951
کد خبر: 83357481
۰ نفر
۲۰۰۰ بازرسی از نازل های سوخت سمنان انجام شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل استاندارد سمنان گفت: ۲ هزار مورد بازرسی از نازل های عرضه بنزین، گازوئیل، گاز مایع و سی ان جی استان سمنان در یکسال گذشته انجام شد.

عباس رستمی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سالانه به طور متوسط چهار مرتبه از نازل‌های سوخت هر جایگاه در استان سمنان بازرسی می‌شود که افزایش این نظارت‌ها در کیفیت خدمات رسانی به اقشار مردم تأثیرگذار است.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده تمام نازل‌های سوخت در جایگاه‌های درون و برون شهری استان سمنان استاندارد است و حداکثر کیفیت و خدمات دهی در این بخش به مردم ارائه می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان ادامه داد: در بحث کیفیت با توجه به نظارت‌هایی که قبل از ورود بنزین و گازوئیل به جایگاه‌های ارزیابی‌هایی انجام می‌شود این اداره کل با اجرای طرح نمونه برداری در راستای کم فروشی بنزین و گازوئیل در جایگاه‌ها اقدام می‌کند.

رستمی اضافه کرد: پیمانه‌های استانداردی برای ارزیابی میزان کمیت بنزین لحاظ شده و از طریق این ظرف‌ها میزان کیفیت خدمات ارائه شده در جایگاه‌های سوخت ارزیابی می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان تصریح کرد: توجه به خدمات رسانی به اقشار مردم با حداکثر کیفیت در دستور کار اصناف قرار دارد و اداره کل استاندارد سمنان با پیگیری و نظارت‌های مستمر مانع تخلف‌های احتمالی در بحث کم فروشی خواهد شد.

۵۰۰ نازل در حدود ۴۰ جایگاه عرضه سوخت استان سمنان وجود دارد.

شهروندان برای اطمینان از استاندارد بودن کالاهای تولیدی می‌توانند بارکد زیر علامت استاندارد بر روی کالا را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند و تمام اطلاعات در رابطه با کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی می‌شود.

۷۳۳۹/۷۴۰۸

اخبار مرتبط