۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83357476
۵ نفر
کارگر ترمینال غرب تهران کیف پول مسافر خارجی را برگرداند

تهران - ایرنا- روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک سوارهای شهرداری تهران اعلام کرد که یکی از بانوان کارگر پایانه غرب، کیف پول مسافر خارجی اهل ترکمنستان را به صاحبش بازگرداند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از این سازمان، «ننه بهار جنگجو» کارگر پایانه غرب تهران در خصوص این ماجرا اظهارداشت: ساعت ۹ صبح در سرویس بهداشتی پایانه مشغول نظافت بودم که ناگهان یک کیف زنانه نظرم را به خود جلب کرد؛ بلافاصله به دفتر مدیر مراجعه کردم و کیف را تحویل دادم.
وی افزود: در ادامه مشخص شد داخل کیف حدود ۲۰۰ میلیون ریال پول و ارز و همچنین موبایل و گذرنامه یک خانم ترکمنستانی وجود دارد.
این کارگر درستکار که سابقه ۱۲ سال فعالیت را در پایانه غرب تهران دارد گفت: شاید در شرایط امروز جامعه از نظر اقتصادی در مضیقه باشم اما همیشه تلاش کرده‌ام نان حلال و
حاصل دسترنج خودم را بر سفره خانواده ام ببرم و اگر این اتفاق باز هم برایم تکرار شود همین تصمیم را می‌گیرم و کیف را به صاحبش باز می‌گرداندم.

امیرحسین صدیقی مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک سوارهای شهرداری تهران نیز پس از اطلاع از این خدمت صادقانه گفت: این اقدام تحسین برانگیز همکارمان نه تنها الگویی برای سایر کارکنان است بلکه مایه مباهات و افتخار ایرانیان در نزد مسافران و گردشگران خارجی محسوب می‌شود و همین مسائل خواهد بود که کشور ایران را در میان گردشگران، کشوری زیبا، امن و مهمان نواز معرفی می‌کند.

براساس این گزارش خانم «اوگولنور» گردشگر اهل ترکمنستان به دفتر مدیریت پایانه مراجعه کرد و ضمن قدردانی از امانتداری بانوی پاکدست ایرانی، کیفش را از این بانو تحویل گرفت.

مسئولان پایانه‌های استان تهران گفته‌اند که تصمیم دارند بزودی با دعوت از کارگر پاکدست پایانه غرب، از این اقدام وی تجلیل کنند.

تهرام/‌۷۲۴۴/‌‬ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =