۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 83357456
۲ نفر
هواداران آبادانی تیم فوتبال صنعت نفت تجمع کردند

آبادان - ایرنا - جمعی از هواداران تیم صنعت نفت آبادان با تجمع مقابل دفتر نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت را خواستار شدند.

به گزارش ایرنا در حالی که کمتر از ۵۰ روز به آغاز لیگ برتر فوتبال در ایران باقی مانده است تاکنون اعضای هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان انتخاب نشده‌اند و این تیم همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

بلاتکلیفی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موجب نگرانی هواداران متعصب و بی شمار این تیم شده است به طوری که حدود ۷۰ نفر از هواداران این تیم روز دوشنبه با تجمع مقابل دفتر نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف اعضای هیأت مدیره این مؤسسه فرهنگی ورزشی شدند.

تعدادی از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به خبرنگار ایرنا گفتند: با اینکه زمان زیادی تا آغاز لیگ برتر فوتبال باقی نمانده است تکلیف تیم صنعت نفت هنوز مشخص نیست و با این روند تیم فوتبال صنعت نفت در لیگ برتر به زنگ تفریح سایر تیم‌ها تبدیل خواهد شد.

آنان افزودند: برخی اختلافات باعث شده اعضای هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت پس از یک ماه از پایان لیگ معرفی نشود و زمان برای این تیم همچنان در حال از دست رفتن است.

این هواداران معترض اظهار داشتند: تمامی بازیکنان درجه یک جذب دیگر تیم‌ها شدند و طبق روال گذشته تیم صنعت نفت در بازار نقل و انتقالات فرصت را از دست داد و روی به جذب بازیکنان پیر یا درجه چندم خواهد آورد.

این هواداران متعصب تیم فوتبال صنعت صنعت آبادان افزودند: شرایط فعلی این تیم بسیار نگران کننده است و امیدی برای نتیجه گیری در مسابقات لیگ برتر فوتبال در فصل آینده را نداریم، با بلاتکلیفی اعضای هیأت مدیره این باشگاه فرهنگی ورزشی هنوز در انتخاب سرمربی هم عاجز مانده‌اند.

آنان گفتند: مسئولان آبادان به خصوص سه نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی باید از وزیر نفت خواستار رسیدگی به این مشکل شوند و ضمن تغییر و تحول مدیریتی فردی شایسته را به عنوان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان انتخاب کنند.

به گفته آنان سال هاست باشگاه صنعت نفت آبادان با ضعف مدیریتی مواجه بوده و پس از پنج سال نیاز به تغییر و تحولات اساسی دارد.

تلاش خبرنگار ایرنا برای برقراری ارتباط با نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در این رابطه بی نتیجه ماند.

۷۱۰۴/‏۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =