۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 1768
کد خبر: 83357430
۰ نفر
ثبت نام عتبات دانشگاهیان تمدید شد

تهران- ایرنا- رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مهلت ثبت نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطهری پور گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.irآغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت نام، یک بازه زمانی دو روزه را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت نام نشده‌اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: از آغاز ثبت نام این دوره ۱۰ روز می‌گذرد و در این مدت بیش از ۴۹ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه‌های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت نام کرده‌اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان به گروه متأهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

مطهری پور ادامه داد: آخرین زمان ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه است که این زمان دیگر تمدید نمی‌شود. همچنین قرعه کشی ۳۰ خرداد ماه انجام و نتایج ۱ تیر ماه از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام می‌شود.

طبق اعلام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در این دوره، ۱۳ هزار نفر به عتبات اعزام می‌شوند که عملیات اعزام از ۲۷ تیرماه شروع و تا ۱۵ مهر ادامه می‌یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =