۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83357413
۰ نفر
مدیر آموزش و پرورش استان تهران: نظام آموزشی باشگاه سیاسی هیچکس نیست

تهران – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : آموزش و پرورش باشگاه سیاسی هیچکس نیست و نباید وجه المصالحه سیاسیون شود.


به گزارش ایرنا محمد صیدلو روز دوشنبه در مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهارداشت: آموزش و پرورش زمانی در کارهای خود موفق می‌شود که از استقلال کامل برخوردار باشد و نباید منفعت آن را به هیچکس فروخت.
وی افزود: اگر فعالیت‌های آموزش و پرورش براساس علم و مبتنی بر پژوهش باشد، اهداف از پیش طراحی شده در این نهاد محقق می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: عملکرد مدیران براساس شاخص‌های علمی بررسی می‌شود و عزل و نصب آنان باید بر اساس ارزیابی عملکرد آنان صورت گیرد.


تراکم دانش آموزی قرچک نگران کننده است
فرماندار قرچک نیز در این جلسه گفت: تراکم بالای دانش آموزی در مدارس قرچک نگران کننده است و رفع این مشکل به توجه ویژه مسئولان استانی و استفاده از توان و همت خیرّین مدرسه ساز نیاز دارد.
بهمن خطیبی اظهارداشت: شهرستان قرچک با کمبود در حوزه فضای آموزشی مواجه است و این امر باعث شده شاهد تراکم بالای دانش آموزی در مدارس شهرستان باشیم.
وی گفت: ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان و کاهش آسیب‌های اجتماعی از مهمترین دغدغه‌های خانواده‌ها محسوب می‌شود که تحقق این مهم با تأمین زیرساخت‌های مناسب از جمله ساخت فضای آموزشی و مدرسه میسر می‌شود.
خطیبی از مدیریت جدید آموزش و پرورش قرچک خواست تا ادامه دهند سیاست‌های دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش باشد.

به گزارش ایرنا در این مراسم «غلامرضا بختیاری» به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش قرچک معرفی و از خدمات «مهدی نیکبخت» قدردانی شد.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

بیش از ۵۲ هزار دانش آموز در مدارس قرچک تحصیل می‌کنند.

تهرام/۷۲۵۴/‌‬ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =