۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83357377
۱ نفر
«بشار رسن» به قطر می رود

تهران-ایرنا- «بشار رسن» هافبک عراقی پرسپولیس بدون اینکه قراردادی با این تیم منعقد کند، امروز (دوشنبه) تهران را به مقصد قطر ترک خواهد کرد.

رسن هافبک عراقی پرسپولیس پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان قراردادش را تمدید کرد اما به خاطر عمل نشدن به بندهایی از قراردادش از سوی باشگاه پرسپولیس، تمدید ۲ ساله قرارداد هافبک عراقی در ابهام قرار گرفت.
باشگاه پرسپولیس که روز شنبه در نخستین گام نقل و انتقالاتی قرارداد «شجاع خلیل زاده» را به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد، قصد داشت مشکل قرارداد هافبک عراقی خود را حل کند اما شرایط موجود در باشگاه که روز گذشته ایجاد شد، تمدید قرارداد را در هالی از ابهام قرار داد.
این در حالی بود که توافقات نهایی هم بر سر تمدید قرارداد صورت گرفته بود اما در پی اتفاقات رخ داده و فسخ قرارداد برانکو با پرسپولیس، باشگاه اقدامی در مورد قرارداد هافبک عراقی انجام نداد.
این هافبک عراقی ساعت ١۶ امروز تهران را به مقصد دوحه قطر ترک خواهد کرد بدون آنکه قرارداد خود را تمدید کند. با این حال باید دید که خبر خوبی در مورد تمدید قرارداد «بشار رسن» به هواداران پرسپولیس می‌رسد یا هافبک عراقی هم دومین بازیکن جدا شده از پرسپولیس خواهد بود.

بشار رسن که چندی پیش کتفش را به تیغ جراحان سپرد قرار است با استفاده از کلینیک‌های مجهز قطر مراحل درمانش را پشت سر بگذارد.

نکته نگران کننده برای هواداران اینجاست که چندی پیش رسانه‌های قطری از تمایل برخی تیم‌های این کشور مانند الریان به جذب این هافبک عراقی پرسپولیس خبر داده بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =