آمادگی پی اس جی برای فروش نیمار با پیشنهاد «2ایکس لارج»

تهران- ایرنا- روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شد که پاریسی‌ها در صورت دریافت پیشنهادی قابل توجه که خود آن را پیشنهاد «۲ ایکس لارج» نامیده اند، آماده فروش نیمار هستند.

ابراز تمایل «ناصر الخلیفی» مالک باشگاه پاری سن ژرمن برای قیمت گذاری روی «نیمار» ستاره این تیم، آینده مرد برزیلی را به شدت دستخوش تغییر کرده است.

مهاجم برزیلی پی اس جی هم اکنون به دلیل مصدومیت خانه نشین است؛ مصدومیتی که موجب شد تا وی کوپا امریکا را نیز از دست بدهد. این در حالی است که «کیلین امباپه» نیز با خیل گمانه زنی‌ها احاطه شده است.

روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شد که پاریسی‌ها در صورت دریافت پیشنهادی قابل توجه که خود آن را پیشنهاد «۲ ایکس لارج» نامیده‌اند، آماده‌اند نیمار را به فروش برسانند.

اکیپ بدنبال اظهارات اخیر و جنجالی الخلیفی در مصاحبه با فرانس فوتبال این ادعا را مطرح کرده است.

الخلیفی در مصاحبه با فرانس فوتبال گفته است: بازیکنان از این به بعد باید بیشتر از قبل وظیفه شناس باشند؛ شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود. آنها موظفند بیشتر کار کنند، اینجا جای خوش گذرانی نیست؛ اگر با این موضوع موافق نیستند درهای خروج باز است؛ به همین راحتی!

اگرچه مالک متمول قطری به طور مشخص به هیچ نامی اشاره نکرده است اما مطبوعات فرانسه تقریباً اطمینان دارند که منظور اصلی اظهارات وی نیمار بوده است. بازیکنی که حواشی خارج از زمین وی در ماه‌های اخیر بیشتر از کارهایی که در زمین بازی انجام می‌دهد، به تیتر داغ روزنامه ها بدل شده است.

در این بین، امباپه نیز که اخیراً به شدت با باشگاه رئال مادرید ارتباط داده شده است، با به اشتراک گذاشتن یک استوری «مرموز» در اینستاگرام خود که تنها کلمه «به زودی» در آن به چشم می‌خورد، آتش شایعات را شعله ور کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha