۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۴
کد خبرنگار: 1168
کد خبر: 83357282
۲ نفر
"معروف" و "حضرت پور" در بین برترین های لیگ ملت های والیبال

ارومیه- ایرنا- «سعید معروف و محمدرضا حضرت پور» ۲ بازیکن ملی پوش ارومیه ای در پایان دیدارهای هفته سوم لیگ ملت های والیبال در جمع برترین بازیکنان قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال که با میزبانی شهر ارومیه از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه جاری در سالن غدیر ارومیه برگزار شد باز هم با درخشش ستاره‌های ایران و تیم ملی به پایان رسید.

«سعید معروف» به مانند هفته‌های قبل در رده اول بهترین پاسورهای این مسابقات قرار گرفت تا همچنان مهره درخشان تیم ملی ایران باشد.

«محمدرضا حضرت پور» لیبروی تیم ملی ایران در پایان دیدارهای هفته سوم مسابقات در رده چهارم بهترین دریافت کننده ها قرار گرفته است.

«امیر غفور» در پایان این هفته از مسابقات با کسب ۱۵۱ امتیاز در رده سوم امتیاز آورترین بازیکنان قرار گرفت و با صدر جدول تنها ۷ امتیاز فاصله دارد؛ او در کنار حملات خود، ۸ دفاع و ۵ امتیاز سرویس در کارنامه خود دارد.

«سید محمد موسوی» مدافع تیم ملی ایران در پایان هفته سوم مسابقات در رده اول بهترین مدافعان قرار گرفت.

«پوریا فیاضی» با یازده امتیاز سرویس در رده پنجم بهترین سرویس زنندگان این مسابقات ایستاد.

به گزارش ایرنا تیم ملی والیبال ایران عصر روز (یکشنبه) در نهمین مسابقه خود از هفته نهم لیگ ملت‌های والیبال به مصاف روسیه رفت و در حضور بیش از هشت هزار تماشاگر مشتاق و با نتیجه سه بر صفر این تیم را شکست داد؛ ایران با نتیجه‌ای که مقابل روسیه کسب کرد، با ۸ برد از ۹ مسابقه و به دست آوردن ۲۴ امتیاز، هفته سوم مسابقات را با حضور در صدر جدول رده‌بندی به پایان برد.

به این ترتیب تیم ملی والیبال ایران بدون اینکه هیچ شکستی در ارومیه متحمل شود از این شهر به اردبیل می‌رود تا مسابقات هفته چهارم را برگزار کند.

۷۱۵۶/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =