سرپرست فدراسیون وزنه برداری: اردوهای تیم های ملی بدون وقفه برگزار می شود

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون وزنه برداری گفت: تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون خللی در برنامه های آماده سازی ملی پوشان ایجاد نخواهد کرد و اردوها برمبنای برنامه ریزی قبلی در جریان است.

«علیرضا خسروی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۹ نفر برای ریاست فدراسیون وزنه برداری ثبت نام کردند که تا کنون هیچ نامه کتبی مبنی بر تأیید یا رد صلاحیت این افراد به فدراسیون نرسیده است، هر زمانی که اعلام شود به عنوان سرپرست فدراسیون موظفم که انتخابات را به نحو احسن برگزار کنم. اگر استعلام نامزدهای انتخاباتی به فدراسیون برسد تاریخ تعیین می‌شود و باید دعوت نامه‌ها یی به تمامی اعضای مجمع ارسال کنیم.

سرپرست فدراسیون کشتی ادامه داد: البته تأخیر در انتخابات این فدراسیون موجب کم و کاستی در برنامه‌های فدراسیون نیست بلکه اردوها به نحو احسن برگزار خواهد شد و تمام برنامه‌ها در زمان تعیین شده در دستور کار قرار می‌گیرند. در این برنامه‌ها اردوهای وزنه برداری مردان و زنان انجام خواهد شد. تیم نوجوانان نیز به اردو دعوت شده‌اند که باید برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده شوند.

او با اشاره به دعوت از زنان وزنه بردار به اردو گفت: شاید برخی فکر کنند زنان به رقابت‌های بین المللی اعزام نمی‌شوند اما آنان برای حضور در پیکارهای قهرمانی جهان در تایلند هم اکنون در اردو هستند.

خسروی در خصوص «سهراب مرادی» عنوان کرد: قهرمان جهان و المپیک ما در حال حاضر تمرینات خود را دنبال می‌کند و در حال رسیدن به شرایط آرمانی است. همچنین «کیانوش رستمی» تمام تمرینات خود را به صورت منظم انجام می‌دهد و ما نیز نظارت داریم اما اینکه این وضعیت تا کی ادامه دارد باید منتظر تصمیم رئیس جدید فدراسیون وزنه برداری باشیم.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری در زمینه انتقاد از اعزام تیم کامل به رقابت‌های جوانان جهان گفت: ایران، ژاپن و آمریکا با نفرات کامل حضور پیدا کردند اما تنها ایران توانست در این رقابت‌ها امتیاز کامل برای قهرمانی کسب کند. دیگر تیم‌ها نیز نفرات اصلی را به رقابت اعزام کردند. ایران با ۹۰ امتیاز بالاتر از آمریکا قهرمان جهان شد. رشته وزنه برداری تک چهره‌ای است و برخی مواقع ستاره‌ای روی تخته می‌رود و مدال کامل می‌گیرد. اگر علی داودی در روز مسابقه بر استرس در روی تخته غلبه می‌کرد بدون شک سه مدال طلای او حتمی بود و شرایط متفاوت‌تر می‌شد.

به گزارش ایرنا با پایان مسوولیت چهار ساله «علی مرادی» رییس فدراسیون وزنه برداری این فدراسیون از اردیبهشت ماه با سرپرست اداره می شود. «علیرضا خسروی» تا زمان برگزاری انتخابات سرپرست این فدراسیون است. «محمدرضا آخوندی»، «سجاد انوشیروانی»، «عبدالکریم پورکیان»، «حسین رضازاده»، «نصرت الله عابدینی»، «شهرام عظیمی»، «فرشاد غزالیان»، «علی مرادی» و «کوروش باقری» نامزدهای ریاست فدراسیون وزنه برداری هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =