۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۰
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83357198
۰ نفر
مدارس  غیر مجاز فوتبال در البرز تعطیل می شوند

کرج – ایرنا – رئیس هیات فوتبال البرز اعلام کرد که طبق برنامه ریزی و تمصیم گیری ها ، مدارس غیر مجاز و بدون مجوز فوتبال این استان تعطیل می شوند.

منصور بیک وردی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تعداد مدارس غیر مجاز هنوز مشخص نشده افزود: حدود ۱۰۰ مدرسه فوتبال دارای مجوز در سطح استان البرز مشغول فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: در حال شناسایی مدارس فاقد مجوز هستیم که طی یک هفته آینده جلوی فعالیت این مدارس غیر مجاز گرفته می شود.

بیک وردی گفت: مکاتباتی برای پلمب این گونه مدارس با دادستانی مرکز استان صورت گرفته که پس از مشخص شدن تعداد مدارس غیر مجاز نامه ای به اماکن استان خواهیم داد تا جلوی فعالیت آنها گرفته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نصب دوربین در استادیوم ها برای مدیریت و جلوگیری از برخی اتفاقات اشاره و اظهار داشت: نصب این دوربین ها در دستور کار است که به زودی انجام می شود.

رئیس هیات فوتبال البرز افزود: یکی از اقدامات هیات فوتبال در فصل گذشته برگزاری مسابقات لیگ برتر به صورت رفت و برگشت بوده تا تیم ها بتوانند با انجام بازی های بیشتر آمادگی های خود را افزایش دهند.

وی ادامه داد: امسال نیز قهرمان مسابقات استانی در رده های پایه در همان سال به مسابقات کشوری اعزام می شوند تا بتوانند قبل از آن با انجام بازی ها در لیگ استانی تیم آماده تری را روانه مسابقات کنند.

۷۴۱۴ / ‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =