۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83357195
۰ نفر
هادی پور در مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان جهان شرکت می کند

رشت - ایرنا - آرمین هادی پور ملی پوش شایسته گیلانی در وزن ۵۸- کیلوگرم در رقابت های جهانی تکواندو دانشجویان جهان به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندوی دانشجویان، شش ورزشکار به عضویت این تیم درآمدند تا در سی امین دوره بازی های یونیورسیاد تابستانی دانشجویان ۲۰۱۹ جهان در رشته تکواندو شرکت کنند که هادی پور نیز یکی از ملی پوشان است.

محسن سترگی ادامه داد: سی امین دوره بازی های یونیورسیاد تابستانی دانشجویان ۲۰۱۹ جهان از روز ۱۲ تیرماه سال جاری در ناپل ایتالیا آغاز می شود که ورزشکاران دانشجوی شرکت کننده در این دوره از رقابت ها در رشته های مختلف و به مدت ۱۲ روز با هم رقابت می کنند.

رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: این مسابقات G۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق میگیرد که امیدواریم هادی پور بتواند مقام نخست این مسابقات را کسب کند.

آرمین هادی پور متولد ۱۳۷۳ اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام‌های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می‌توان به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ انگلیس، مدال طلای گرند پری انگلیس، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو، مدال نقره قهرمانی جهان، دو مدال قهرمانی آسیا (یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران به دست آمده)، دو مدال طلا یونیورساد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پری، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ آسیا اشاره کرد.

۷۲۸۵ /‏۶۰۳۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =