۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۵
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83357131
۰ نفر
اماکن ورزشی کرج برای خدمات دهی به شهروندان مهیا شدند

کرج – ایرنا – رئیس اداره نگهداری، تجهیز و توسعه امکاکن ورزشی شهرداری کرج اعلام کرد که سالن های ورزشی سرپوشیده کرج آماده خدمات دهی به شهروندان در ایام فراقت تابستان شدند.

به گزارش ایرنا، علی علوی روز دوشنبه درنشستیر اظهارداشت: سالن‌های ورزش سرپوشیده که دارای چمن مصنوعی یا طبیعی هستند برای گذراندن اوقات فراغت به علاقه مندان به رشته‌های مختلف ورزشی خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: اکنون ۲۶ سالن ورزشی سرپوشیده، چمن مصنوعی و طبیعی آماده سرویس دهی به شهروندان در ایام تابستان برای گذراندن اوقات فراغت است.

علوی بیان داشت: تمامی کلاس‌های ورزشی با مجوز رسمی از هیأت‌های مربوطه انجام می‌شود.

رئیس اداره نگهداری، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی شهرداری کرج گفت: این اداره در تابستان امسال آماده ارائه کلاس‌های آموزشی و تفریحی در رشته‌های فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، کونگ فو، بوکس، پرورش اندام، شنا و.....به دانش آموزان است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره بر برگزاری رقابت‌های ورزشی محلات افزود: این آمادگی وجود دارد مانند سال‌های گذشته و در سطح کمی و کیفی قابل قبول، رقابت‌های ورزشی محلات را برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با همراهی شهردار کرج، سازمان فرهنگی و اعضای شورای شهر، تلاش می‌کنیم در قالب مسابقات ورزشی محلات و با رقابت نوجوانان و جوانان علاقه مند در ۳۰ رشته ورزشی نشاط عمومی را در بین شهروندان به وجود بیاوریم.

۷۴۱۰/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =