صبر مالک پاری سن ژرمن از رفتار ستاره ها لبریز شد

تهران- ایرنا- «ناصر الخلیفی» مالک و مدیرعامل باشگاه پاری سن ژرمن گفته است که این باشگاه فرانسوی پس از فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ که چاره‌ای جز فراموشی برای آن وجود ندارد، از این پس دیگر رفتارهای ناهنجار فوق ستاره‌هایش را تحمل نخواهد کرد.

باشگاه پاری سن ژرمن جمعه هفته گذشته در اقدامی «آنترو هنریک» مدیر ورزشی خود برکنار کرد و پس از ۶ سال دوری بار دیگر «لئوناردو» برزیلی را به این سمت منصوب کرد. اکنون لئوناردو مسئولیت سخت، سر و سامان دادن به مجموعه‌ای مستعد اما سرشار از جنجال را برعهده دارد.

الخلیفی در مصاحبه با فرانس فوتبال اظهار داشت: بازیکنان از این به بعد باید بیشتر از قبل وظیفه شناس باشند؛ شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود. آنها موظفند بیشتر کار کنند، اینجا جای خوش گذرانی نیست؛ اگر با این موضوع موافق نیستند درهای خروج باز است؛ به همین راحتی!

فصل نا امید کننده پاریسی‌ها سرانجام با حذف تحقیر آمیز از لیگ قهرمانان اروپا توسط منچستریونایتد، اعلامیه غیرمنتظره «کیلین امباپه»، مصدومیت دوباره «نیمار» و محرومیت وی بابت درگیری با هواداران و همچنین محرومیت داخلی و تعلیق فعالیت «آدرین رابیو» به اتمام رسید.

الخلیفی در ادامه افزود: به این نتیجه رسیده‌ام که تغییرات الزامی است؛ در غیر این صورت به جایی نخواهیم رسید. در عرض ۲ دقیقه با لئوناردو به توافق رسیدیم و او از این به بعد اختیار تام دارد.

لئوناردو در راستای خانه تکانی تابستانی مدنظر پی اس جی و احیای پروژه بلندپروازانه خود؛ در حال حاضر تمرکزش را روی کشاندن «متیس دس لیخت» مدافع پر خریدار باشگاه آژاکس به پارک دو پرنس معطوف کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha