ورزشکاران ملی نیازمند حامیان مالی و رسانه ای هستند
تجلیل سرپرست فرمانداری بوکان از ووشوکار ملی پوش این شهرستان

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری بوکان گفت: مسئولان از هیچ تلاشی برای توسعه ورزش قهرمانی فرو گذار نمی کنند اما ورزش حرفه ای نیاز به حمایت جدی حامیان مالی و رسانه ای دارد.

به گزارش ایرنا، لقمان خسروپور روز دوشنبه در مراسم تجلیل از «قرنی ابراهیمی» ووشوکار ملی پوش این شهرستان که اخیراً به مسابقات آسیایی راه یافته است، افزود: ورزش به منظور ارتقای سطح سلامت جسم و روح انسان بسیار حائز اهمیت است بنابراین سهم ورزش قهرمانی باید در جامعه جدی گرفته شود.

وی ادامه داد: اگر حمایت‌های مالی و رسانه‌ای بیشتر شود به حتم تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات کشوری در رشته‌های مختلف ورزشی بیشتر می شود و حضور در اردوهای تیم ملی نیز افزایش می یابد.

خسروپور با اشاره به استعداد جوانان این شهرستان اظهار داشت: بوکان با داشتن جوانان فعال و پویا در عرصه‌های مختلف اجتماعی از جمله ورزشی دارای ظرفیت‌های خوبی بوده که باید همه این ظرفیت‌ها شناسایی و برای آن برنامه ریزی درستی انجام شود.

وی ادامه داد: با مدیریت خوب اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی در بوکان امسال سه ورزشکار به عضویت تیم ملی در رشته‌های ووشو، تکواندو و بوکس درآمدند.

رییس اداره ورزش و جوانان بوکان نیز گفت: «قرنی ابراهیمی» ورزشکار دعوت شده به مسابقات آسیایی هم از نظر ورزش حرفه‌ای و هم از نظر رفتار نمونه است.

انور ملارحیمی اضافه کرد: این ورزشکار برای حضور در اردوی تیم ملی به بندرعباس اعزام می‌شود تا بتواند در این اردوی زیرنظر مربیان خود به تمرین های خود ادامه دهد و حضور پرقدرت در رقابت های بین المللی داشته باشد.

وی ادامه داد: این ورزشکار بوکانی امید می‌رود در مسابقات آسیایی در کشور برونئی بتواند مقام شایسته ای را برای ایران اسلامی به دست آورد.

به گزارش ایرنا در این مراسم از این ورزشکار ملی پوش و خانواده وی با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شد.

۷۵۱۰/۶۱۸۵/۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =